• Międzynarodowy Dzień Matematyki

• 14.03.2024
          • Nowa galeria Międzynarodowy Dzień Matematyki została dodana do albumu fotograficznego

14 marca 2024 r to dla wszystkich matematyków na świecie wielkie święto, gdyż tego dnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Matematyki. Z tej okazji wszyscy uczniowie naszej szkoły przystąpili do rozwiązywania zadań matematycznych umieszczonych na korytarzach szkolnych. Dzieci z klas 1-3 miały ponumerowane zadania, natomiast uczniowie klas starszych rozwiązywali zadania metodą stacji zadaniowych. Liczyła się nie tylko poprawność rozwiązywania zadań, ale i tempo pracy. Wygrywał ten, kto jako pierwszy prawidłowo rozwiązał wszystkie zadania. Wszyscy, którzy poprawnie rozwiązali wszystkie zadania otrzymali oceny celujące z matematyki, a zwycięzcy dodatkowo dyplomy i nagrody rzeczowe. Zwycięzcami zostali: Aleksander Kasprzak, Nikodem Suchecki, Rafał Wielgórka, Mateusz Juszczak i Filip Wieczorek. Wszystkim serdecznie gratulujemy 😊. Organizatorkami akcji były panie Emilia Perłakowska – Janik i Agnieszka Wyrzykowska.

• 1/4 Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Uniokeju

• 11.03.2024
          •      W ostatnich tygodniach rozegrane zostały cztery turnieje rejonowe w unihokeja. Dwie drużyny reprezentujące naszą szkołę uzyskały awans do finałów wojewódzkich wygrywając rywalizację ze szkołami podstawowymi z Tuczna, Dobrej, Stargardu, Suchania, Reska, Wierzchowa. Trenerom, a także Dziewczynkom oraz chłopcom reprezentującą naszą szkołę serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za jak najlepszy rezultat w finałach wojewódzkich.W ostatnich tygodniach rozegrane zostały cztery turnieje rejonowe w unihokeja. Dwie drużyny reprezentujące naszą szkołę uzyskały awans do finałów wojewódzkich wygrywając rywalizację ze szkołami podstawowymi z Tuczna, Dobrej, Stargardu, Suchania, Reska, Wierzchowa. Trenerom, a także Dziewczynkom oraz chłopcom reprezentującą naszą szkołę serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za jak najlepszy rezultat w finałach wojewódzkich.

• 08.03.2024